ZABUDOWY

Zabudowy izotermiczne

Wykonujemy zabudowy jednostkowe na podwoziach 3,5 i 7,5 T. Z wejściem bocznym lub bez, ze wzmocnieniami na ścianie przedniej pod agregat chłodniczy. Podłogę wykonujemy w wersji z wylewką żywiczną lub pokrytą blachą aluminiową ryflowaną. Nasze nadwozia posiadają globalny współczynnik przenikania K, mieszczący się w granicach 0,4 - 0,7 W/m² K.

Zabudowy izotermiczne typu furgon

Zabudowy wykonane są bardzo starannie z wysokich gatunków materiałów. Wykonujemy podwójne drzwi boczne, instalujemy agregaty chłodnicze. Podłogę wykonujemy w wersji z wylewką żywiczną lub pokrytą blachą aluminiowa ryflowaną.

Zabudowy sklepowe

Zakład oferuje wykonywanie zabudów sklepowych do każdego rodzaju handlu obwoźnego: sprzedaż pieczywa, wędlin, ryb i innych. Zabudowy budujemy na każdym rodzaju podwozi, używanym lub nowym, także z przejściem do kabiny kierowcy. Na wyposażeniu standardowym znajduje się automatyczne otwieranie klapy sklepu i lady sklepowej. Agregaty chłodnicze montowane są wg wymogów klienta. Oferujemy lodówki w zabudowie oraz lady sklepowe z chłodzeniem konwencjonalnym lub płytowym (freon). Wyposażenie wnętrza wg życzeń klienta. Oświetlenie wnętrza sklepu, oświetlenie w lodówce, w ladzie sklepowej oraz na klapie sklepu (klienta) energooszczędne.

Zabudowy specjalne

Zabudowy dostosowane do indywidualnych wymogów klientów, z wykończeniem wnętrza (zabudowa warsztatowa itp.). Instalujemy instalacje elektryczne, pneumatyczne i hydrauliczne. Montujemy markizy i rolety.

Przyczepy

Zabudowy dostosowane do indywidualnych wymogów klientów, z wykończeniem wnętrza (zabudowa warsztatowa itp.). Instalujemy instalacje elektryczne, pneumatyczne i hydrauliczne. Montujemy markizy i rolety.

Zabudowy skrzyniowe

Konstrukcja skrzyń ładunkowych wykonana z aluminium. Podłoga wykonana jest ze sklejki wodoodpornej antypoślizgowej dwustronnie foliowanej o grubości 18-27mm. Na życzenie klienta w podłodze umieszczamy uchwyty do mocowania pasów zabezpieczających ładunek. Burty wykonane są z profili aluminiowych anodowanych o wysokości od 400 do 800 mm. W tylnej burcie zamocowany stopień składany umożliwiający wygodne wejście do wnętrza nadwozia.

Naprawy powypadkowe

Prowadzimy naprawy powypadkowe aut z zabudowami izotermicznymi (dostawcze, ciężarowe) oraz kamperów. Wykonujemy kosztorysy i uzgadniamy zakres napraw z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Udzielamy gwarancji na wymienione elementy, wszelkie naprawy są wykonywane szybko i profesjonalnie.